Слово завідувача

1653735586757Ви бажаєте знати більше про харчову і кормову безпеку та стати успішною людиною? Тоді ми допоможемо Вам пройти цей шлях разом!

Харчова безпека формується на шляху від правильного підбору комбікормової сировини, виробництва та реалізації безпечної комбікормової продукції до отримання продукції птахівництва, тваринництва та рибництва і безпечних продуктів харчування для людей.

Кафедра Технології зерна і комбікормів – це єднання фундаментальної і практичної підготовки студентів в галузі зберігання зерна, виробництва, реалізації і споживання комбікормів, кормових добавок, преміксів.

Висока якість підготовки фахівців для зернопереробної галузі досягається за рахунок підтримки найкращих вікових традицій зернової школи, тісної співпраці з вітчизняними і закордонними науковими центрами та підприємствами, комплексного підходу висококваліфікованого професорсько-викладацького складу кафедри, який має профільну базову освіту, володіє широким спектром теоретичних та практичних знань та постійно підвищує кваліфікацію як в Україні, так і за кордоном.

Враховуючи підвищений рівень вимог до підготовки фахівців для зернової та комбікормової промисловостей, колектив кафедри приділяє постійну увагу створенню необхідної навчально-матеріальної та науково-дослідної бази. Технічне оснащеня лабораторій, спеціалізовані науково-навчальні лабораторії, комп’ютерний клас та мультимедійні лекційні аудиторії дозволяють проводити навчальні заняття зі студентами на високому рівні.

Основна мета нашого колективу – зробити навчання цікавим для студентів, поєднати теоретичні навички з практичним досвідом, який студенти набувають під час виробничих практик на вітчизняних і закордонних підприємствах, залучити студентів до наукової роботи, поєднати індивідуальні інтереси і творчій потенціал кожної особистості, виявити прогресивну, талановиту молодь та допомогти їй обрати правильний шлях.

На кафедрі ведеться активна науково-дослідна робота, до якої залучаються як студенти так виробники і споживачі комбікормової продукції. Рішення різних наукових проблем на кафедрі поєднуються в роботі студентів, аспірантів, викладачів, з наступною апробацією результатів в друкованих наукових працях, патентах, винаходах, доповідях на різних конференціях, тренінгах, виїзних семінарах на підприємства, вебінарах та майстер-класах.

Визнанням високого рівня підготовки випускників та проведення наукових досліджень стала плідна співпраця з розподілу випускників на роботу і тісні зв’язки за рішенням науково-технічних проблем для найкращих флагманів зернових та комбікормових підприємств України, асоціації “Союз кормовиробників України”, закордонних та спільних підприємств, створення Міжнародної школи кормів.

Колектив кафедри вже понад пів століття пишається своїми випускниками та продовжує служити інтересам вітчизняних фахівців зернопереробної галузі задля відновлення і побудови нової комбікормової промисловості України і ефективного зберігання  зерна, використання продуктів переробки зерна в якості біопалива.

Запрошуємо Всіх, хто прагне здобути якісну вищу освіту і бажає стати успішним. Закликаємо до подальшої співпраці, любити та пишатися своєю спеціальністю, щоб життя завжди було наповнено яскравими, добрими подіями, а кожен новий день приносив щастя і процвітання в професійних справах!

Алла Макаринська, д.т.н., доцент