26 та 28 вересня 2017 р. – викладачі кафедри ТКіБ взяли участь в Міжнародній науково-практичній конференції «Технології харчових продуктів і комбікормів»

26 та 28 вересня 2017 року викладачі кафедри ТКіБ взяли участь в Міжнародній науково-практичній конференції «Технології харчових продуктів і комбікормів». З доповідями виступили к.т.н., доцент Макаринська А.В. («Проблеми та шляхи вирішення технології збагачення комбікормів біологічно активними речовинами»), випускник кафедри, директор ТОВ «Біохем Україна», к.т.н. Ситько О.М. («Сучасні тенденції технології введення рідких інгредієнтів до складу комбікормів»), к.т.н., ст. викладач Фігурська Л.В. («Features of production of extruded mixed feeds for valuable fish species») і аспірант Батієвська Н.О. («Удосконалення технології гранулювання розсипних комбікормів»).

30.09.17_1 30.09.17_2 30.09.17_3