26 квітня 2023 р. на кафедрі ТЗіК пройшла 83 Наукова конференція науково-педагогічного складу ОНТУ

26 квітня 2023 року на кафедрі Технології зерна і комбікормів факультету Технології зерна і зернового бізнесу ОНТУ в режимі онлайн на платформі Zoom була проведена 83 Наукова конференція науково-педагогічного складу ОНТУ. Кафедра представила дві усні доповіді: “Науково-практичні основи технології виробництва комбікормів для качок” доцента Ворони Н.В. та “Мікробіологічне забруднення комбікормів може впливати на ефективність годівлі та продуктивність тварин” аспіранта Єриганова К. В., (науковий керівник проф. Єгоров Б.В.). Також викладачами та аспірантами та студентами кафедри було представлено 11 стендових доповідей. Дякуємо усім науковцям за цікаві та актуальні доповіді!

27-04-23-4 27-04-23-527-04-23-3