25-27 жовтня 2016 р. – викладачі кафедри Єгоров Б.В. і Фігурська Л.В. взяли участь у ІІІ Міжнародному Конгресі «Харчові технології, якість і безпека» у Сербії

Делегація ОНАХТ у складі ректора проф. Єгорова Б.В., проректора з наукової роботи доц. Поварової Н.М., директора Навчально-наукового технологічного інституту харчової промисловості ім. М.В. Ломоносова доц. Солоницької І.В., наукового керівника Науково-дослідної лабораторії оцінки якості зерна та хлібопродуктів доц. Борти А.В. начальника відділу міжнародних грантів Центру міжнародного співробітництва ст. викл. Фігурської Л.В. взяла участь у Третьому Міжнародному Конгресі «Харчові технології, якість і безпека» (III International Congress “Food Technology, Quality and Safety”) та XVII Міжнародному Симпозіумі «Технології комбікормового виробництва» (XVII International Symposium “Feed Technology”), які проходили у 25-27 жовтня 2016 року у м. Нові Сад, Сербія. Симпозіум був організований Інститутом харчових технологій у м. Нові Сад (Institute of Food Technology in Novi Sad, FINS).

У рамках Симпозіума «Технології комбікормового виробництва» проф. Єгоров Б.В. виступив з доповіддю «Technological opportunities of improving animal feed quality» (Технологічні можливості покращення якості комбікормів), яка визвала зацікавленість і жваве обговорення.

01.11.16_1 01.11.16_2 01.11.16_3