24 лютого 2023 року виповнилось 75 років професору кафедри технології зерна і комбікормів, доктору технічних наук Станкевичу Георгію Миколайовичу

28.02.23-44428.02.23-333

Станкевич Г.М. почав працювати в ОНТУ з 1971 року – спочатку на посаді інженера НДСа Одеського технологічного інституту харчової промисловості ім. М.В. Ломоносова, з 1974 року молодшого, а з 1978 року старшого наукового співробітника ОТІХПЛ, з 1979 року асистента кафедри комбікормових і гідролізних виробництв,з 1983 року доцента кафедри технології комбікормів, у 1994 році був обраний на посаду завідувача кафедри технології елеваторної промисловості, у 2004 році був переведений на посаду завідувача кафедри технології зберігання зерна, з 2021 року – професор кафедри технології зерна і комбікормів.

Основні напрямки наукової діяльності Г.М. Станкевича – технологія післязбиральної обробки і зберігання зерна; тепло- і масообмін та енергозбереження в процесах сушіння та охолодження зерна; математичне моделювання, алгоритмізація розрахунків і оптимізація процесів зернопереробної і харчової галузей. Він є автором понад 500 наукових праць, 16 авторських свідоцтв та патентів України на винаходи, 3 підручників, 5 навчальних посібників, 9 монографій та галузевої інструкції. Користується повагою серед працівників та студентів.

Станкевич Г.М. нагороджений нагрудними знаками «Відмінник освіти України», «Петро Могила» та нагрудним знаком найвищого ступеня «За наукові та освітні досягнення». У 2015 р. йому присуджено державну премію України в галузі науки і техніки за роботу «Система енергоефективних технологій зберігання зерна та його переробки в харчові і кормові продукти».

Вітаємо СТАНКЕВИЧА Георгія Миколайовича з ювілеєм! Бажаємо міцного здоров’я, мирного неба, творчих успіхів у роботі та особистого щастя!