22-31 серпня 2016 р. – Викладач кафедри Фігурська Л.В. пройшла навчання в Літній школі в Німецькому університеті

К.т.н., старший викладач кафедри технології комбікормів і біопалива Фігурська Людмила Володимирівна виграла грант на участь у Літній школі «Перспективи для молодих дослідників в науці та освіті» (Summer school “Perspectives for Young Researchers in Science and Education”), яка проходила у період з 22 до 31 серпня 2016 року у м. Ессен (Німеччина) в Університеті Дуйсбург-Ессен.

За десять днів інтенсивного навчання 27 молодих дослідників з України, Білорусі та Польщі ознайомились з різноманітними лекціями: розвиток Болонського процесу, етичні норми у публікаціях, етика наукових досліджень, міжнародна співпраця, грантові можливості для наукових досліджень та ін.

Організацію та проведення даного заходу було профінансовано Німецькою службою академічних обмінів (DAAD, Deutscher Akademischer Austauschdienst).

Council of Europe-23.08.16-2 Europaparlament-23.08.16-9 IMG_20160830_113032_1 (1)